робота з редакцією журналу “Дошкільне виховання”

volcua/ Травень 2, 2019

На протязі 2018 року садочок приймав участь у різних конкурсах журналу “Дошкільне виховання”. Наші роботи друкувались, як кращі,  в №1,7,9,11 2018 року, а в №3 журналу “Дошкільне виховання” за 2019 рік було оголошено переможців за минулий рік, де ми перемогли в двох номінаціях: “Оформлення музичної зали” та “Найкращі фотостенди”. Дякуємо редвкції журналу та читачам за високу оцінку нашої праці.

весняна виставка

volcua/ Березень 6, 2019

Напередодні весняного свята 8Березня у садочку було організовано тематичну виставку “Закликаємо весну”, на якій батьки разом з дітьми та вихователі представили свої художні роботи. Неможливо відірвати погляду від їх творчості! Найактивнішу участь приймали вихованці старшої групи №10 разом з мамами: Чернишова Каріна, Гонзевський Ілля, Гралєвська Юля, Бриндак Віка , Саковська Софіята інші, гарна робота Пугач Тимофія з сер.гр.№1, Власенко Насті

Read More

спортивні змагання “Перші кроки”

volcua/ Травень 23, 2018

22 травня 2018 року наші вихованці приймали участь у відбірковому турі спортивних змагань “Перші кроки”. Є досягнення і недоліки, але ми справились і отримали нагороди в окремих видах спортивних змагань. Наші маленькі спортсмени- це наша гордість і надія, жаль, що вони покидають наш садок у цьому році… То ж бажаємо їм успіхів у школі і вдалого життєвого шляху.